Ota yhteyttä

Vuoden 2019 hallituksen yhteystiedot. Projektipäälliköiden yhteystiedot löytyvät projektit-välilehdeltä. Posti- ja laskutusosoiteet löytyvät yhteystietojen ylävalikosta.


Ota rohkeasti yhteyttä, autamme sinua mielellämme!


Hallitus

Essi Kortesalo

Puheenjohtaja (PRES)

0408218309
essi.kortesalo@jci.fi

Taru Mikkonen

Edellinen puheenjohtaja (IPP)

0504067668
taru.mikkonen@jci.fi

Anni Toikka

Varapuheenjohtaja (DP)

0451420335
a_toikka@hotmail.fi

Elisa Heikkinen

Sihteeri (SECY)

0405372365
elisa.heikkinen00@gmail.com

Sanna Kenttäkumpu

Koulutusvastaava (IND)

0442906504
sanna.kenttakumpu@gmail.com

Nita Ahola

Tiedottaja (LIO)

0405038387
nita.ahola@hotmail.com

Riku Happonen

Tapahtumavastaava (LOM)

0443439385
riku.happonen@jci.fi

Veera Sakkara

Kansainvälisyysvastaava (IPRO)

0405374098
veera.sakkara@hotmail.com

Petri Kupias

Projektivastaava (COM)

0404487487
petri@petrikupias.fi

Eetu Järvi

Rahastonhoitaja (TREAS)

0504387678
treas@konuka.fi


Kouvolan Nuorkauppakamari ry

Eskolantie 4 a 9
45100 Kouvola

E-laskujen vastaanotto-osoite 003708667571 ja välittäjätunnus OKOYFIHH
Y-tunnus 0866757-1

Facebook | Kalenteri

Pääyhteistyökumppanit:
  • Kouvolan laku2

© 2019 | Kouvolan Nuorkauppakamari

Design by HOOP