Ota yhteyttä

Alla vuoden 2017 hallituksen yhteystiedot. Projektipäälliköiden yhteystiedot löytyvät projektit-välilehdeltä.


Hallitus

Lasse Miettinen

Puheenjohtaja (PRES)

0505485539
lasse.mie@gmail.com

Taru Mikkonen

Varapuheenjohtaja (DP)

0504067668
taru_rantanen@hotmail.com

Christa Carpelan

Edellinen puheenjohtaja (IPP)

0405009890
christa_carpelan@hotmail.com

Veera Sakkara

Sihteeri (SECY)

Huom! Sihteerille osoitteenmuutokset
0405374098
veera.sakkara@hotmail.com

Anni Toikka

Rahastonhoitaja (TREAS)

040543731
a_toikka@hotmail.fi

Essi Kortesalo

Projektivastaava (COM)

0408218309
essi.kortesalo@gmail.com

Tiina Myöhänen

Tapahtumavastaava (LOM)

0440642717
t.h.myohanen@gmail.com

Lotta Frimodig

Koulutusvastaava (IND)

0405081982
lotta.frimodig@gmail.com

Riku Happonen

Tiedottaja (LIO)

0443439385
happonen.riku@gmail.com


Kouvolan Nuorkauppakamari ry

PL63, 45101 Kouvola

Facebook | Kalenteri

Pääyhteistyökumppanit:
  • kinno-tunnus-rgb-300dpi-02.jpg

© 2017 | Kouvolan Nuorkauppakamari

Design by HOOP