Ota yhteyttä

Vuoden 2021 hallituksen yhteystiedot. Projektipäälliköiden yhteystiedot löytyvät projektit-välilehdeltä. Posti- ja laskutusosoiteet löytyvät yhteystietojen ylävalikosta.


Ota rohkeasti yhteyttä, autamme sinua mielellämme!


Hallitus

Veera Sakkara

PRES (puheenjohtaja)

Hoitaa Konukan hallituksen puheenjohtajan tehtäviä ja on ydinhenkilö edustusasioissa.
0405374098
veera.sakkara@jci.fi

Jaana Kuusisto

DP (Valmistautuva puheenjohtaja)

DP vastaa seuraavan vuoden asioista - haluatko mukaan toimintaan? Ota yhteyttä!
0400320699
jaana.kuusisto@jci.fi

Lasse Miettinen

SECY (sihteeri)

Hoitaa sihteerin tehtäviä Konukassa.
0505485539
lasse.miettinen@jci.fi

Jonna Perttula

TREAS (rahastonhoitaja)

Hoitaa Konukan raha-asioita.
0442330122
treas@konuka.fi

Helin Kulla

LOM (tapahtumavastaava)

Hoitaa Konukan vuoden 2021 tapahtumien järjestämisen.
0401783383
helin.kulla@jci.fi

Roope Saukkonen

LIO (tiedottaja)

Hoitaa Konukan viestitysasiat vuonna 2021.
0504664460
roope.saukkonen@jci.fi

Anni Toikka

IPP (väistyvä puheenjohtaja)

Avustaa istuvaa puheenjohtajaa vuonna 2021.
0405437315
anni.toikka@jci.fi

Petri Kupias

IPRO (kansainvälisyysvastaava)

Vastaa Konukan kansainvälisten projektien ja kontaktien asioista.
0404487487
petri.kupias@jci.fi

Taru Mikkonen

MC (seremoniamestari)

On vastuussa yleisestä tunnelmasta ja antaa neuvoja kaikesta.
0504067668
taru.mikkonen@jci.fi

Tatu Kivinen

Strategialähettiläs

Vastuussa Konukan strategiasta ja välittämisestä
0407296029
tatu.kivinen@jci.fi


Kouvolan Nuorkauppakamari ry

Särkitie 3 H
45160 Kouvola

E-laskujen vastaanotto-osoite 003708667571 ja välittäjätunnus OKOYFIHH
Y-tunnus 0866757-1

Facebook | Kalenteri

© 2021 | Kouvolan Nuorkauppakamari

Design by HOOP