Ota yhteyttä

Vuoden 2023 hallituksen yhteystiedot. Projektipäälliköiden yhteystiedot löytyvät projektit-välilehdeltä. Posti- ja laskutusosoiteet löytyvät yhteystietojen ylävalikosta.


Ota rohkeasti yhteyttä, autamme sinua mielellämme!


Hallitus

Tuure Tervonen

IPP (VÄISTYVÄ PUHEENJOHTAJA)

Avustaa istuvaa puheenjohtajaa, toimii hallituksen tukena ja vastaa palkintohakemuksista – sekä järjestää kamarin pikkujoulut koejäsenten kanssa.
0453555998
tuure.tervonen@jci.fi

Tiina Myöhänen

COM (YHTEISKUNTALOHKO, PROJEKTIVASTAAVA)

Koordinoi kamarin projektitoimintaa ja vastaa yhteiskuntasuhteista.
0440642717
tiina.myohanen@jci.fi

Tatu Santamäki

BUS (YHTEISTYÖKUMPPANUUSVASTAAVA)

Hoitaa yhteistyökumppanuuksia yhdessä DP:n ja PRES:n kanssa sekä vastaa business-näkökulman tuomisesta kamarin toimintaan.
0504004992
tatu.santamaki@konuka.fi

Helin Kulla

DP (VALMISTAUTUVA PUHEENJOHTAJA)

Toimii puheenjohtajan apuna yhdistyksen operatiivisessa johtamisessa, vastaa yhdistyksen jäsenasioista ja huolehtii yhdessä BUS:n ja PRESsan kanssa yhdistyksen yhteistyökumppaniasioista.
0401783383
helin.kulla@jci.fi

Essi Kortesalo

INT (KANSAINVÄLISYYSVASTAAVA)

Vastaa kamarin kamarin kansainvälisyysasioista eli koordinoi kansainvälisyyteen liittyvät koulutukset, tiedotuksen ja kv-kokousten pre-tapahtumat. Lisäksi vastaa twinning- eli ystävyyskamaritoiminnasta.
0408218309
essi.kortesalo@jci.fi

Anni Toikka

PRES (PUHEENJOHTAJA)

Kehittää, koordinoi ja johtaa yhdistystä ja sen toimintaa ja toimii oman kamarinsa virallisena edustajana.
0405437315
anni.toikka@jci.fi

Veera Sakkara

LIO (YKSILÖLOHKO, KOULUTUSVASTAAVA)

Vastaa kamarin koulutuksista ja yksilökehittämisestä. Koordinoi kamarin koulutustoimintaa. Suunnittelee vuoden koulutuskalenterin, kerää jäsenten toiveita ja suunnittelee koulutustapahtumat.
0405374098
veera.sakkara@jci.fi

Tatu Kivinen

LIO (TIEDOTTAJA)

Vastaa kamarin sisäisestä ja ulkoisesta tiedotustoiminnasta.
0407296029
tatu.kivinen@jci.fi

Jonna Perttula

SECY (SIHTEERI)

Toimii hallituksen sihteerinä.
0442330122
jonna.perttula@jci.fi

Lasse Miettinen

LOM (TAPAHTUMAVASTAAVA)

Koordinoi kamarin tapahtumat, kuten kamarilounaat ja yritysvierailut.
0505485539
lasse.miettinen@jci.fi

Miko Mikkonen

TREAS (RAHASTONHOITAJA)

Vastaa kamarin talousasioista.
0445511804
treas@konuka.fi


Kouvolan Nuorkauppakamari ry

Tuikkukatu 1E
45120 Kouvola

E-laskujen vastaanotto-osoite 003708667571 ja välittäjätunnus OKOYFIHH
Y-tunnus 0866757-1

Facebook | Kalenteri

© 2023 | Kouvolan Nuorkauppakamari

Design by HOOP